AEG FFB53630ZM

Volně stojící myčka nádobí zbaví vaše nádobí nečistot šetrně a zároveň efektivně. Tato myčka pojme až 13 sad nádobí, přičemž ve spodním koši myčky můžete bez problémů umývat i vysoké sklenice a horní koš je nastavitelný i při plně naložené myčce. Speciální držáky SoftGrips zaručují maximálně šetrné mytí skla. Vybírat můžete z pěti programů se čtyřmi různými teplotami. Jistě vás potěší i technologie FuzzyLogic, která zajišťuje optimální využití vody a energie a vodní senzor, který rozpozná úroveň zašpinění nádobí.

Sklo do myčky? Bez obav

Myčka disponuje držáky SoftGrips, které skleněnému nádobí dopřejí maximálně šetrnou péči. Tyto držáky jsou umístěny ve spodním koši myčky a skvěle se hodí na vysoké sklenice. Ty pevně uchytí ve správné poloze, čímž minimalizují vibrace a přechází tak jejich rozbití.

Způsob umístění
S předním panelem
Konektivita
Zásuvka na příbory

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Tichý provoz, hezký design, samo-otevření dveří po umytí pro rychlejší uschnutí, dobře zpracovaný vnitřek, pro umytí velkého množství nádobí

V poměru cena/výkon jeden z nejlepších výběrů, které můžete při výběru myčky nádobí zvolit.

• velmi tichá,
    • špatně drží lyžiny na talíře, musím upravit

(značka)

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Doporučujeme ověřit, zda je řada sklopných trnů správně usazená nebo není poškozená. Samotné trny po zdvihnutí do horní polohy nejsou dále zajištěny a v případě, že se o ně například opře z boku jiná nádoba, tak je může sklopit. V případě potřeby je Vám k dispozici naše zákaznické centrum https://www.aeg.cz/support/contact-us/ S pozdravem Tým AEG

• velmi tichá
    • jednoduché tlačítkové ovládání

Chtěl jsme myčku bez připojení do "chytré domácnosti".
    Splňuje vše.

S předním panelem
Konektivita
Zásuvka na příbory

Měkké hroty pro křehké sklo

K mytí standardních sklenic je určen horník koš se speciálními hroty z měkké pryže. Tyto hroty sklenice udrží na svém místě a dodají jim potřebnou stabilitu během jakéhokoliv programu. Nestane se tak, že se sklenice během mycího programu převrátí a neumyje, nebo se dokonce rozbije.
Měkké hroty pro křehké sklo

Žádné zaschlé kapky

Zaschlé kapky na sklenicích či nedosušené nádobí vždy zaručeně zkazí dobrý pocit z mytí. S touto myčkou vás ale nic takového nepotká. Disponuje totiž systémem sušení AirDry, který díky cirkulaci vzduchu zvyšuje sušicí výkon a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušicího cyklu automaticky pootevřou o 10 centimetrů, čímž dovnitř pustí vzduch. Ten nádobí dosuší tak, abyste jej mohli rovnou uložit do skříněk.
Žádné zaschlé kapky

Technologie pro úsporné mytí

Aby byl provoz spotřebiče úsporný a ekologicky šetrný, je myčka nádobí vybavena množstevní automatickou FuzzyLogic a vodním senzorem. Ty při odtoku vody měří stupeň znečištění vody a dle změřených údajů upravují dávkování vody v dalších cyklech. Díky tomu dokáže myčka využívat pouze tolik vody, kolik je nezbytně nutné.
Technologie pro úsporné mytí

Komfortní obsluha

Tato myčka nádobí je navržena tak, aby její používání i ovládání bylo co nejjednodušší. Podle míry znečištění nádobí si můžete vybrat z pěti programů a čtyř teplot. Jestliže preferujete mytí nádobí na noční proud, potěší vás možnost odloženého startu až o 24 hodin. Díky praktickému paprsku, který myčka promítá na podlahu, vždy bezpečně poznáte, jestli je zrovna v provozu. Samozřejmostí je i indikátor pro doplnění soli a leštidla i bezpečnostní prvky proti zaplavení. O bezproblémový chod spotřebiče se stará invertorový motor, na nějž výrobce poskytuje záruku v délce 10 let.
Komfortní obsluha

AEG FFB53630ZM Myčka nádobí

Záruka 10 let na invertor motor - registrace ZDE

Nová úroveň péče o skleněné nádobí
Systém AEG GlassCare zajišťuje specializovanou ochranu veškerého skleněného nádobí. V jedinečném horním koši myčky nádobí jsou sklenice uchyceny šetrně a ve správné poloze. Předchází se tak vibracím a snižuje se riziko rozbití. Nový držák GlassHolder v dolním koši zajišťuje optimální ochranu i pro ty nejvyšší sklenice.

Každá sklenice v dokonale chráněné poloze
Držák GlassHolder v myčkách nádobí AEG zajišťuje úplnou ochranu pro veškeré vaše skleněné nádobí. Dolní koš je vybaven držáky SoftGrips a podpěrami SoftSpikes, které jsou speciálně navrženy tak, aby sklenice držely na místě. Během každého programu se tím předchází poškození nádobí.

Měkké hroty pro bezpečí křehkého skla
Křehké sklenice vyžadují tu nejšetrnější péči. Hroty z měkké pryže v horním koši této myčky poskytnou křehkým kouskům oporu a ochranu. Technologie SoftSpikes® účinně stabilizuje vaše sklo, a zamezuje tak jeho poškození.

Automatické otvírání dvířek, automatické sušení
Dvířka myčky nádobí se automaticky otevřou na konci sušicí fáze. Cirkulací vzduchu uvnitř spotřebiče dochází k přirozenému sušení nádobí.

Vlastnosti produktu:

5 programů, 4 teplot(y)

Mycí programy: 30 MIN 60°, AutoSense 45°-70°, Eco, sklo 45°C, intenzivní 70°C

Úrověň hluku: jen 44 dB(A)

Spotřeba vody a energie: 9.9 l, 0.832 kWh

Třídy (en.třída/mytí/sušení): A+++ / A / A

Kapacita mytí: 13

Šetrná funkce pro sklo

Systém sušení: Technologie AirDry

Panel s textem a symboly

Funkce odloženého startu 1-24 hodin

Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody

Indikátor doplnění soli

Indikace funkcí: zpožděný start 1-24h, otevření dveří, fáze sušení, konec, vybraný program, indikátor pro leštidlo, fáze oplachování, sůl, úspora času, fáze mytí, XtraDry

Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení

Horní košík má 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastové držadlo

Barva ovládacího panelu: Šedá

Programy: 30 MIN 60°, AutoSense 45°-70°, Eco, sklo 45°C, intenzivní 70°C

Počet programů: 5

Počet teplot: 4

Indikátory funkcí: zpožděný start, leštidlo, sůl

Další indikátory: zpožděný start 1-24h, otevření dveří, fáze sušení, konec, vybraný program, indikátor pro leštidlo, fáze oplachování, sůl, úspora času, fáze mytí, XtraDry

Dětské zabezpečení: -

FuzzyLogic - množstevní automatika: Ano

Systém sušení: Technologie AirDry

Vlastnosti dolního koše: 2 rozložitelné talířové poličky, GlassHolder, Plastové držátko

Vlastnosti horního koše: 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky, Plastové držadlo

Typ horního koše: Nastavitelný (i tehdy, je-li v něm nádobí)

Držáky šálků: 4 plastické

Koš na příbory: Běžný metalický

Vodní senzor: Ano

Zařízení proti zaplavení: spínací plovák

Typ napouštěcí hadice: Aqua control

Displej zobrazuje: zpožděný start, zbývající čas, servisní kód

Výška (mm): 850

Trvání standardního programu (min.): 237

Trvání pohotovostního režimu (min.): 5

Barva: Šedá

130 LET INOVACÍ

Neúnavně pracujeme na tom, abychom vždy byli o krok napřed. V roce 2017 oslavujeme 130 let od doby, kdy jsme začali vnášet inovace do vašich domácností. Naše působení na trhu vždy spočívalo v propojování nejvyspělejších technologií s propracovaným designem v souladu s myšlenkami a filozofií Petera Behrense, který vždy usiloval o dokonalost z formálního i funkčního hlediska. V duchu inovací chceme i nadále pokračovat, abychom mohli i v budoucnu rozvíjet naše dědictví.

POHLED ZPĚT

Společnost AEG založil v roce 1883 Emil Rathenau jako Deutsche Edison-Gesellschaft für angewandte Elektricität. Sloučením s dceřinou společností Telefunken AG a následnou akvizicí společností Daimler AG a Electrolux jsme vytvořily současnou společnost AEG, která myslí na budoucnost. Inovace tedy stojí za vším, co v AEG děláme. Touha nacházet stále nová technologická řešení dala vzniknout našim nejznámějším vynálezům pro domácnost, od první elektrické chladničky po novou technologii tepelného čerpadla pro sušičky. Představuje inspiraci, která stojí za vývojem našich  udržitelných materiálů. Je to naše historie i naše budoucnost.

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• nízká hlučnost (8)
  • design (3)

• velmi tichá,
      • špatně drží lyžiny na talíře, musím upravit

• velmi tichá
      • jednoduché tlačítkové ovládání

Chtěl jsme myčku bez připojení do "chytré domácnosti".
      Splňuje vše.

Bez výhrad vše skvele

• osvědčená značka předchozí myčka AEG vydržela 17let

• tichý provoz
      • automatické otevírání dveří po programu
      • desing

Kvalitní značková myčka za velmi dobrou cenu,spokojenost na nejvyšším místě.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Mám chvilku ale jsem velmi spokojená
    • , zakoupeno v MALL.CZ

• Vše v pořádku. Jsem spokojená.

• Myje dobře
      • Tichá
      • Automatické otevírání dveří - dobré sušení
      • mělká horní zásuvka
      • koš na příbory s úzkými otvory
      • nepraktické rozložení zásuvek

Myčku jsme koupili jako náhradu 10 let staré myčky téže značky.
      Jako posun k lepšímu hodnotím funkci automatického otevírání dveří kvůli dosušení nádobí a větší tichost (která ale může být dána věkem předchozí myčky.

Zbytek jsou ale posuny k horšímu.
      Koš na příbory - jak už psali předchozí recenzenti, vzali jsme ze staré myčky. Koš má jen možnost nechat víko s úzkými otvory, kam se nevejdou nože, příbory se širšími střenkami a další kuchyňské náčiní, nebo toto víko sundat celé a tím pádem do koše všechny příbory jen házet. Obě naše předchozí myčky měly koš řešený lépe (dělený), proto jsme použili z předchozí myčky. Důvodem je podle mne jednoznačně šetření při výrobě.
      Držák na sklenice od šampaňského v dolní zásuvce jsme okamžitě dali pryč, použije se pouze jednou za čas, při nepoužívání pouze zabírá místo a překáží.
      Horní zásuvka - za nás asi největší negativum, mělká a nepraktická. Přestože je vnitřní prostor myčky shodný s předchozím typem, který měl také stavitelnou výšku horní zásuvky, horní zásuvka nové myčky má z neznámého důvodu o cca 5 cm nižší postranice - je mělčí - než u předchozího typu. Vysoké sklenice se tak v koši kácí, padají na stranu, na horní poličku nejdou položit nože, protože přepadávají do boku. Navíc jsou i v horní polici dle mne zbytečné trny na talíře, když je jimi vybavena celá spodní police.

Obecně myje nádobí dobře, jako s první myčkou bych byl asi spokojen, bohužel máme srovnání s předchozím typem a očekávali jsme vývoj k lepšímu.

(značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na naši myčku FFB53630ZM. Vážíme si času, který jste jejímu vložení věnovali.
      Těší nás, že myčka svými mycími a sušícími schopnostmi splnila Vaše očekávání.
      Pokud byste měli zájem, rádi Vám zašleme bulletin k ideálnímu uspořádání nádobí v koších myčky, což jak pevně věříme, pomůže zvýšit Vaši spokojenost s užíváním myčky. V případě Vašeho zájmu o bulletin nás prosím kontaktujte na adrese [email protected].
      S přátelským pozdravem
      Team AEG

• Velmi nízká spotřeba energií
      • Takřka nehlučný provoz
      • Variabilní úložný prostor na nádobí
      • Automatické otevření dveří asi 4 minuty před koncem programu pro odvětrání
      • Aquastop na hadici
      • Automatický program který si řídí vše sám podle množství a špíny nádobí
      • Nepraktický koš na příbory, nechal jsem si raději ze staré myčky (také AEG), naštěstí sem pasuje

Opravdu velice tichá myčka nádobí, ze začátku jsem musel chodit ji kontrolovat jestli vůbec jede. Velká variabilita uložení nádobí, dostatečně velký prostor. Jen mne zklamal dodávaný košík na příbory, který je podle mého názoru nepovedený, oproti předchozím košíkům, proto jsem si raději nechal ten ze staré AEG myčky. Na hadici je Aquastop, což kvituji, ale o této značky je to standard. Jinou značku bych asi nekoupil, předchozí myčku AEG jsme měli 16 let bez jediné poruchy. Trochu mne potrápila registrace prodloužené záruky, kde ne opravdu frustrující ověření PSČ a pokud jej nezadáte bez mezer (stačila by malá nápověda), tak vás to nepustí dál. A+++ je jen bonus ;-).