AEG FSE 62400 P

10 let záruka na invertorový motor, po registraci na zaruky.akce-aeg.cz Beze skvrn díky přirozenému sušení Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu maximalizuje...
11 880 Kč

9 sad
Ikea Metod
Automatické otevírání

• , zakoupeno v Electro World

První kus měl ve vaně dole zjevnou díru která vznikla při lisování plechových dílů. Výstupní ani průběžné kontroly výrobce nějak nezafungovaly. Takže následovala reklamace, komunikace s výrobcem a výměna. K tomu se postavil prodejce i servisní organizace k spokojenosti. Druhý už byl v pořádku a vypadá to celkově dobře. Bohužel první dojem už napodruhé nezmění. Takže první pokus 0 bodů druhý už byl výrazně lepší.

(značka)

děkujeme Vám za vložení recenze na naši myčku. Mrzí nás, že jste již v průběhu záruční doby musel využít výměny za jiný kus a jsme si plně vědomi, že právě tato zkušenost může negativně ovlivnit Váš celkový pohled na spotřebiče naší značky.
    Na základě obecného sledování výskytu četnosti závad u Vašeho modelu, se tyto závady projevují minoritně.
    Naopak obecné hodnocení uživatelů těchto spotřebičů je na vysoké úrovni.
    Věříme, že po této prvotní nepříjemné zkušenosti bude myčka plně sloužit k Vaší spokojenosti.

Způsob umístění
9 sad
Ikea Metod
Automatické otevírání

10 let záruka na invertorový motor, po registraci na zaruky.akce-aeg.cz

Beze skvrn díky přirozenému sušení

Technologie AirDry díky cirkulaci vzduchu maximalizuje sušicí výkon a zároveň minimalizuje spotřebu energie. Dvířka myčky se před koncem sušícího cyklu pootevřou o 10 centimetrů, aby dovnitř vnikl vzduch, který nádobí dosuší.

Inteligentní program šitý na míru

Snímače ve vnitřním prostoru myčky automaticky upravují čas, teplotu a potřebné množství vody v závislosti na tom, jak moc je nádobí zašpiněné. Každý mycí cyklus vám díky přesnému nastavení přinese optimální výsledky.

Měkké hroty pro bezpečí křehkého skla

Křehké sklenice vyžadují tu nejšetrnější péči. Hroty z měkké pryže v horním koši této myčky poskytnou křehkým kouskům oporu a ochranu. Technologie SoftSpikes® účinně stabilizuje vaše sklo, a zamezuje tak jeho poškození.

Načasování je na vás

S funkcí odloženého startu můžete maximálně využít čas, který máte k dispozici. Pro konkrétní program můžete předem nastavit čas, který vám vyhovuje, a čisté nádobí bude pro vás pohodlně připraveno v požadovanou dobu.

Kontrola stavu letmým pohledem

Vestavná myčka nádobí nabízí chytrý způsob, jak vás neustále informovat o průběhu mycího programu. V průběhu mytí promítá na podlahu červený světelný paprsek. Když je nádobí umyté, barva se změní na zelenou.

Přehled dalších vlastností

- 6 programů, 4 teplot(y)

- Instalace: Vestavná, plně integrovaná (skrytý ovládací panel)

- Myčka pro instalaci ve výšce

- Mycí programy:
Eco
- extra tichý
- sklo 45°C
- intenzivní 70°C
- 30 MIN 60°
- AutoSense 45°-70°

- Indikace funkcí:
světelný bod na podlaze, dvoubarevný
- budík
- XtraDry

- Satelitní ostřikovací rameno ProClean

- Panel se symboly

- Ukazatel zbytkového času

- Vodní senzor detekuje úroveň zašpinění vody a upravuje spotřebu vody

- Indikátor doplnění soli

- SpotControl - dvoubarevný

- Košíky ProClean

- Horní košík se systémem hlídání úrovně

- Výškově nastavitelný horní košík, dokonce i při plném naložení

- Horní košík má 2 měkké špičky, skládací poličky na šálky

Počet jídelních souprav

Hlučnost (dB(A))

Obvyklý program
Eco 50

Odhadovaná roční spotřeba (kWh)

Roční spotřeba vody (l)

Spotřeba energie (kWh)
0.688

Spotřeba energie ve stavu vypnuto (W)
0.1

Spotřeba energie v pohotovostním režimu (W)

Spotřeba vody (l)
9.9

Trvání standardního programu (min.)

Trvání pohotovostního režimu (min.)

Prostor pro instalaci VxŠxH (mm)
818x450x550

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Electro World

(značka)

Naopak obecné hodnocení uživatelů těchto spotřebičů je na vysoké úrovni.
    Team AEG

• po roce používání velice pěkný dekorační nefunkční prvek :-)
    • - myčka je hlučná
    • - po roce požívání nefunkční
    • - nekvalitní provedení

tento produkt byl doporučený kuchyňským studiem jako střední cesta, tj. poměr cena a výkon.
    Myčka cca po roce používání je nefunkční. Teče. Z tohoto důvodu jsem myčku reklamovala. Servisní technik sdělil, že z důvodu nedodržování návodu nelze reklamaci uznat a myčku nelze ani opravit. Jako důvod sdělil, že pravděpodobně zrnko soli zůstalo ležet na plechu a způsobilo korozní díru. Chci jenom upozornit, že po dosypání soli jsem pokaždé spustila mycí program (asi tak 6 x za toto období). Takže otázkou je, z jakého materiálu je plech vyrobený... Myčku tedy po roce používání mohu vyhodit, reklamace není uznána. Po této zkušenosti je pro mne značka AEG/Elektrolux nesolidní.

EDIT - reakce na vyjádření AEG
    Vážení, je až tragikomické, jak se mi snažíte vysvětlit, co je chemická reakce. to já samozřejmě vím a není potřeba mne o tom poučovat. Nicméně Vámi léty prověřený materiál toho moc nevydrží. Rovněž Vás žádám, aby jste mi přestali podsouvat lež ohledně zanechaného zrnka soli. Také vím, k čemu násypka soli je, nemusíte mne o tom poučovat a tu jsem samozřejmě používala. Ještě bych Vám ráda vysvětlila proces doplňování soli v mém případě - naplnila se myčka, rozsvítila se kontrolka "doplnit sůl", sůl jsem doplnila (za pomoci násypky samozřejmě) a spustila mycí program. takže ten problém, kvůli kterému jste mi neuznali reklamaci, je na Vaší neseriozní straně. Děkuji, že jsem poznala kvalitu výrobků AEG (bohužel mám jich více).

Vaše obchodní oddělení se mi snažilo jako kompenzací nabídnout stejný výrobek za poloviční cenu(???). To o něčem svědčí...Raději jsme zvolili výrobek od kvalitativně lepší a serioznější konkurence. Jinými slovy za mne již AEG nikdy.

(značka)

děkujeme Vám za zaslání recenze na náš spotřebič. Velice nás mrzí situace, která ve Vašem případě nastala. Dovolte nám proto prosím vyjádřit se k celému případu.
    Jev, který u Vašeho spotřebiče nastal se dá popsat jako chemická reakce, kterou spouští zrnko soli po zanechání na materiálu vany myčky. Důsledkem této chemické reakce je vytvoření drobné dírky ve dně myčky, kterému bohužel jako výrobci nedokážeme zabránit.

Z tohoto důvodu je v návodu k použití výslovně uvedeno, že k doplňování soli doporučujeme používat násypku soli, která je ke spotřebiči dodávána (zabraňuje rozsypání soli po dně myčky) a po dosypání soli je nezbytné ihned spustit mycí program.
    Materiál dna myčky je slitinou kovů, jejichž přední vlastností je odolnost vůči působení vody, ale také lehkost materiálu s ohledem na ochranu životního prostředí.
    Můžeme Vás ubezpečit, že se jedná o materiál odolný a léty prověřený.

• Nekvalitní provedení
    • Nízká životnost.
    • Nulový servis

Myčka začala téct po roce používání.

• tichá, rychlá, prostorná

pořidili jsme ji pro babičku, nemůže si vynachválit, i když nás přijde víc na oběd. Jednoduché ovládání i pro seniory.