Beko DIN 29332

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Za dobrou cenu
    • Zatím spokojenost, ale výdrž ukáže čas
    • Krátký program, intenzivní sušení
    • Nepřehledný návod (je snad pro všechny myčky BEKO najednou)

Před touto myčkou jsme měli AEG Favorit za 20000 Kč. Během užívání 2x oprava celkem za 5000 Kč. Tudíž celková cena 25000 Kč. Doufám, že tato myčka dopadne lépe, ale to ukáže čas. Zatím celková spojenost a za poloviční cenu než u AEG. Myčka nabízí krátké intenzivní programy, které původní myčka neměla. Dále účinné mytí a extra sušení, které dobře funguje. Jediné co je hrůza, je návod a katalog BEKO, takový guláš jsem ještě neviděl . Např u této myčky mělo být dle katalogu extra rameno, pro mytí velmi špinavého nádobí, ale není. Musí se velmi důkladně zkoumat, co který výrobek obsahuje. Jinak firmě BEKO fandím, máme i sušičku a naprostá spokojenost. Pokud si od této firmy nekupujete vyloženě levné výrobky, tak si myslím, že získáte dostatečnou kvalitu za rozumné peníze. (Zkušenost ze sušičkou). Kdysi jsem byl zastánce značkových výrobků, kvůli tomu, že jsem nechtěl řešit reklamace, ale to už dávno není pravda. Žel i značkový výrobci (kromě MIELE, ale to už je jiná liga) nevyrábí výrobky takové, jaké bychom si představovali.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice si vážíme Vaší recenze.
    Těší nás, že jste s touto myčkou spokojen/a a doufáme, že budete i nadále.
    S přáním hezkého dne
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• tichá
    • super výbava za dobrou cenu
    • praktický třetí šuplík na příbory
    • Zrovna náš kus byl při přepravě poškozen a zjistili jsme to až při druhém mytí, kdy jsme vytopili kuchyň :-( To ale nic nemění na tom, že myčka jako taková je kvalitní.

Myčku doporučuji,má skvělou výbavu, je tichá,vhodná pro 4-5-ti člennou rodinu, nádobí je čisté a suché. Bohužel ta naše byla při přepravě poškozena a projevilo se to až po druhém mytí, kdy jsme si vytopili kuchyň, ale obchod zareagoval velmi pružně, druhý den nechal myčku odvézt a ihned nám nabídl výměnu zboží nebo vrácení hotovosti.

• , zakoupeno v e-BEKO.cz

• Prodloužená záruka, vice funkcí a příznivá cena oproti konkurenci

Rozhodl jsem se pro ní díky tomu že je cena za nabízené funkce oproti konkurenci více než výhodná. Invertorový motor za tuto cenu je bomba.

Způsob umístění
Počet sad nádobí
13 sad

YQ8R9Q27

Záruka 5 let

Bližší informace o prodloužené záruce naleznete ZDE.

Invertorový motor

Invertorový motor zajišťuje tichý provoz, vyšší životnost motoru, zvýšenou mechanickou odolnost, lepší kroutící moment, vyšší rychlost a efektivnější regulaci.

Poloviční náplň

Nemusíte čekat, až se naplní celá myčka! Můžete částečně naplnit jak horní, tak dolní koš a přesto dosáhnout nejlepšího výsledku.

Program Auto

Sada senzorů v myčce automaticky zjistí úroveň znečištění a zvolí vhodný mycí cyklus. Nádobí je dokonale umyté s minimální spotřebou energie a vody.

Ochrana WaterSafe+

Systém ochrany, který zastaví přívod vody do myčky, pokud začne téct. Navíc umí zastavit i přívod vody z kohoutku do přívodní hadice, pokud by praskla, tzv. AquaStop.

Turbo sušení

Sušení s ventilátorem pro zlepšení oběhu vzduchu v myčce, takže nádobí je dokonale suché. Kromě toho, ventilátor zajišťuje normální teplotu nádobí po skončení programu, takže můžete bezpečně nádobí vyjmout z myčky ihned po skončení cyklu, bez nebezpečí op

Tablety All-in-one

Tablety "All in 1" jsou velmi pohodlné. Ale někdy může způsobit špatné výsledky sušení, nebo se zcela nerozpustí. Proto BEKO vytvořilo speciální funkci, která eliminuje negativní vlivy a nabízí maximální funkčnost při používání kompaktních tablet.

Skládací držáky talířů

Skládací držáky talířů umožňují vytvořit další místo v koši myčky pro větší nádobí, jako jsou velké hrnce či pánve.

Pro Smart invertorový motor s 10 lety záruky

Registrujte do 90 dní od nákupu. Formulář naleznete ZDE

Držák na mytí vysokých sklenic speciální koš na dokonalé a zároveň bezpečné mytí vysokých sklenic.

Základní parametry

BLDC motor

Výškově nastavitelný koš Acrobat

Příborová přihrádka - 3. koš

Samočistící filtr EverClean

Světelná signalizace provozu na podlahu

Ochrana sklenic GlassShield

Speciality mechanický systém Glass Care pro šetrné mytí skla. Nové speciální rameno Aquaintense pro dokonalejší mytí.

Držák na mytí vysokých sklenic

Senzory

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Za dobrou cenu
    • Zatím spokojenost, ale výdrž ukáže čas
    • Krátký program, intenzivní sušení
    • Nepřehledný návod (je snad pro všechny myčky BEKO najednou)

ONLINESHOP.cz (prodejce)

velice si vážíme Vaší recenze.
    Těší nás, že jste s touto myčkou spokojen/a a doufáme, že budete i nadále.
    S přáním hezkého dne

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• přijatelná cena
    • výborné programové vybavení
    • zatím nic

pokud vydrží tak absolutní spokojenost
    zatím nebylo nutné zkoušet ty nejintenzivnější programy
    využíváme zatím "automat", 58 min. a 30 min. a stačí
    ovládat myčku by asi dokázalo i dítě