Bosch SMI68TS06E

• Hodně různých programů včetně programu na čištění myčky
    • Připojení k internetu s možností ovládání z mobilního telefonu
    • Celkově moc dobře nemyje
    • Na nádobí zanechává zaschlé skvrny i zbytky od jídla
    • Nepovedený návrh konstrukce horního koše, takže na hrncích i skleničkách často zůstává stát voda
    • Vysoká cena jakéhokoli příslušenství včetně náhradních dílů

Celkově nás myčka zklamala a v porovnání s předchozí (zn. Whirlpool), kterou jsme měli 20 let, nemyje moc dobře.

Po rozhovoru s několika servisními techniky jsem došel k názoru, že je to důsledek snahy o maximální šetření vodou a elektrickou energií a proto doporučuji nehledět na to, kolik má myčka (nebo i pračka) plusů před áčkem, protože bez vody se prostě kvalitně mýt ani prát nedá a tyto výrobky jsou toho důkazem.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Tichá
    • Zatím vše umyla oproti staré myčce
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• Je to již moje druhá myčka Bosch, tu první jsem měl 18 let a vymontoval jsem ji jako stále funkční....Montážní dokumentace z říše snů - QR kódy s instruktážními videi - prostě Bosch - kvalita a pořádek musí být --- (-: Jinak po zapnutí prostě dělala co měla a nebylo ji skoro slyšet - jestli bude dlouhověká jak ta předešlá tak určitě spokojenost.

Způsob umístění
Ikea Metod
Spotřeba vody na cyklus u programu Eco
9.5 l

VESTAVNÁ MYČKA BOSCH SMI68TS06E

Spolehněte se na PerfectDry pro dosažení revolučních výsledků sušení i specifického nádobí, sklenic a dokonce plastů.

Tichý provoz a nejúspornější energetická třída A+++.

5 důvodů ke koupi:

• PerfectDry se systémem sušení Zeolith®: perfektní výsledky sušení díky 3D cirkulaci vzduchu, dokonce i u plastového nádobí.
  • Držák na sklenice GlassSecure a program sklo 40 °C: brilantní výsledky a výjimečná bezpečnost pro sklenice na víno.
  • TFT displej: intuitivní volba programů v českém jazyce, ukazatel aktuálního času a stavových informací.
  • AquaStop: 100% ochrana před škodami způsobenými vodou, garantovaná po celou dobu životnosti spotřebiče.
  • Ochrana skla: jemné zacházení se sklenicemi a choulostivým nádobím.

Výkon a spotřeba

• náplň: 14 jídelních sad
  • třída spotřeby energie: A+++ (na stupnici třídy energetické účinnosti od A+++ do D)
  • spotřeba energie v programu eco 50 °C: 237 kWh/rok na základě 280 standardních mycích cyklů (napojení na studenou vodu) a spotřebě v režimech s nízkou spotřebou energie; skutečná spotřeba energie závisí na způsobu používání spotřebiče
  • spotřeba energie při programu eco 50 °C: 0.83 kWh
  • spotřeba energie ve vypnutém stavu a v režimu ponechání v zapnutém stavu: 0.5 W / 0.5 W
  • spotřeba vody v programu eco 50 °C: 2660 litrů/rok, na základě 280 standardních mycích cyklů; skutečná spotřeba vody závisí na způsobu používání spotřebiče
  • spotřeba vody v programu eco 50 °C: 9.5 l
  • třída účinnosti sušení: A; na stupnici od G (nejhořší účinnost) do A (nejlepší účinnost)
  • uvedené hodnoty se vztahují na program ​eco 50 °C; tento program je vhodný pro mytí běžně znečištěného nádobí a jedná se o nejúčinnější program z hlediska kombinované spotřeby vody a energie
  • doba trvání programu eco 50 °C: 195 min
  • trvání režimu ponechání v zapnutém stavu: 0 min
  • hlučnost: 42 dB(A) re 1 pW
  • hlučnost (tichý program): 40 dB (A) re 1 pW
  • spotřeba energie při připojení na teplou vodu (program eco 50 °C): 0.6 kWh
  • spotřeba vody v programu auto 45-65 °C: od 7 l, v závislosti na stupni zašpinění nádobí

Programy a speciální funkce

• počet programů 8: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, krátký 60 °C, sklo 40 °C, rychlý 45 °C, předmytí
  • 4 speciální funkce: vzdálené zapnutí Home Connect, VarioSpeed Plus, HygienaPlus, Extra sušení
  • program péče o myčku

• auto 3in1
  • výměník tepla
  • technika střídavého mytí
  • regenerační elektronika
  • 5. ostřikovací rovina pro samočištění plochého sítka s trojnásobně vlnitým filtrem
  • materiál vnitřní vany: nerez
  • Ukazatele stavu a obsluhy
  • PiezoTouchControl ovládání (černé)
  • barevný TFT displej s vysokým rozlišením umožňující zobrazovat grafiku a text
  • tmavý displej se světlým textem
  • barva LED-ukazatele: červená
  • časová předvolba 1-24 hod
  • elektronický ukazatel nedostatku soli
  • elektronický ukazatel nedostatku leštidla

Systém košů

• systém košů VarioFlex Pro s červeně označenými uchopovacími částmi
  • příborová zásuvka VarioPro
  • barva dolního koše: stříbrná
  • 3 výškově nastavitelné polohy horního koše pomocí systému RackMatic
  • sklopné přihrádky v horním koši (6x)
  • sklopné trny v dolním koši (8x)
  • 2 výklopné etažéry na šálky v horním koši
  • 2 etažéry na šálky ve spodním koši
  • speciální držák na skleničky ve spodním koši

Bezpečnost

• AquaStop: záruka značky Bosch v případě poškození vodou - po celou dobu životnosti spotřebiče*
  • elektronická blokace tlačítek
  • systém šetrného mytí skla
  • držák na sklenice
  • zpředu nastavitelné nožičky
  • vč. ochranného plechu pro podstavbu (ochrana před párou)

Rozměry

• Zatím vše umyla oproti staré myčce
  • , zakoupeno v Obchody24.cz

• dobré provedení
    • přehledný display
    • spojen přes wifi a funkční
    • jednoduchá montáž
    • montážní návod byl součástí
    • myčka je extrémně tichá
    • vnitřní uspořádání šuplíků a jejich variabilita
    • celkové provedení
    • dvířka dobře sedí a sami se zavírají
    • dotykový display je velmi citlivý, když stojíte u linky a opřete se omylem, tak ji můžete zapnout, ale to není vadu výrobku :-)

dlouho jsem vybíral jakou myčku. Původní byla Fagor a vydržela 14let. Jsem zvědav tedy jak tato vydrží dlouho. V návodu píší, že za 2hod. je vše hotové a nainstalované, no i možná bych tam klidně napsal, že i 3hod to může trvat. Byl jsem mile překvapen když jsem dával z původní myčky přední dvířka na novou. Součástí jsou 3druhy lišt právě z důvodu, aby dvířka šli dobře napasovat a nemusely se shánět nová. To byla první vychytávka. Celkově instalace přehledná a i nastavené všeho naprosto perfektní. Co musím naprosto vypíchnout, tak je to hlučnost této myčky. Když jsem ji pustil a čekal co se bude dít, tak jsem jednoduše nic neslyšel. Mám problém, že vlastně nevím jestli myčka běží či nikoliv, což je naprostá paráda. Opravdu myčka je tichá a jestli někdo tvrdí opak, tak lže. Co je perfektní tak nainstalování aplikace a spojení s mobilem. Prostě dobrá hračka. Můžete to naistalovat na více zařízení a vše sledovat přes mobil.
    Mám ji 14dní a jsem naprosto spokojen. Možnosti šuplíků jsou naprosto perfektně vychytané a musím říci, že někdo opravdu přemýšlel.

• , zakoupeno v Electro World

Kvalitní výrobek! Tichý chod.

• , zakoupeno v Electro World

• Maximální spokojenost, tichá, kvalita zpracování, skvělá obsluha díky WIFI, komunikuje výborně s telefonem....prostě super

• Myje už 14 dni. Velmi tichá, snadné ovládání. Umožňuje detailní nastavení pro používané mycí prostředky (tablety, prášek, množství soli, leštidla) a tím lze doladit výsledek mytí. Disponuje i zkrácenými programy, takže myje i rychle a přitom dobře. Pro příbory jsme dokoupili košík do spodní zásuvky, a koš na příbory je dali pryč. Vzniklo vice místa v horním koši, příbory v košíku to myje dobře a nemusí se tam skládat jeden po druhém.
    • Zatím nezjištěno.

Trochu dražší myčka, na druhou stranu úsporná, dobře myje a je skutečně tichá.

• Jednoduché ovládání
    • Zásuvka na příbory
    • Velmi prostorná
    • Krásně myje, tichá
    • Program extra sušení - nádobí hned po umytí uklízím

• S myčkou Bosch jsem velice spokojen.
    • Původně jsme 10 let měli jednu nejmenovanou dražší značku, kterou nechci jmenovat, jelikož jsme s ní jinak byli spokojeni, ale tato Bosch je opravdu lepší. Nejenže má tišší chod a ekonomičtější provoz, ale to co mě u myčky zajímá nejvíc, lépe umývá nádobí!

U společnosti Elektrocz.com jsem nakupoval poprvé, ale jsem s nákupem jsem velice spokojen, takže se asi stanu stálým zákazníkem.Zboží samozřejmě vybírám podle ceny a tu měli nejnižší. Nákup proběhl velice rychle. Jeden den jsem zboží nakoupil a převodem zaplatil a za dva dny už jsme měli myčku doma.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám ji krátce, 2x umýval nádobí. Později.