Candy CDCP 6

Barva ovládacího panelu
černé
Spotřeba vody na cyklus u programu Eco
6.5 l

Stolní myčka nádobí Candy Candy CDCP 6, 6 sad nádobí, energetická třída A+, hlučnost 51 dB(A), informační LED diody, 6 mycích programů, 5 mycí teploty, 6 stupňů změkčování vody, odložený start až 2-4-8 hodin, kondenzační sušení, indikátor doplnění zásobníku soli, indikátor doplnění zásobníku leštidla, zvukový signál ukončení programu mytí, 3 koše (koš, držák na hrnečky, koš na příbory). Program Eco Bio, 55°C, mytí v A třídě za 1 hodinu při 60°C, spotřeba vody 6,5 (l), barva- bílá, váha 23,3 kg, rozměry v x š x h 43,8 x 55 x 50 cm.   -

ŘADA EVO SPACE

Všichni máme rádi vaření pro přátele a rodinu. Pro takové situace je ale potřeba pomocník na mytí nádobí, který je připraven na cokoliv. Candy ví, jak na to! Proto vytvořila Evo Space All kombinující flexibilitu kapacity a kvality mytí. Díky Candy je ruční mytí minulostí.

MOŽNOSTI

Podstavnou myčku Candy snadno umístíte i do problémových malých prostorů.

EKO MYCÍ CYKLUS

Ideální cyklus pro maximální úsporu spotřeby energie, koncipovaný tak, aby šetřil vodu a peníze a poskytoval perfektní výsledky mytí a sušení.

Hlavní vlastnosti

• Intenzivní 70°C, Univerzální 60°C, Eco 50°C, Sklo 45°C, 65°C, 40°C,
  • Teploty mytí 40 – 70°C

Funkce

• Odložený start 2, 4, 8 hod
  • Ukazatel nedostatku soli a leštidla
  • Zvukový signál ukončení programu

Konstrukce

• LED kontrolky
  • Materiál vany nerez
  • Tříúrovňový filtr
  • Skryté topné těleso
  • 1 koš
  • Sklopitelný držák šálků

Bezpečnost - Ochrana proti přetečení Antioverflow

Logistická data

• Čistá váha výrobku (kg)  21
  • Rozměry balení v x š x h (mm)  503 x 555 x 605
  • Hmotnost s obalem (kg)  25

Dokumenty

• Tuhle myčku mám doma cca 6 let a stále funguje jak má, a velmi dobře myje nádobí.
    • Stačí tablety+sul a výsledek je zaručen.
    • Jednoznačně doporučuji.

Jo a pro ty co jim nestačí 6 programu, tak schválně kolik jich budete používat...1 a to vše. Ty ostatní jsou tak trochu naprd.

Jo a že to nemá odpočet, na co to je? Když vím, že mě to nádobí umyje za 1h 15 minut.

Je teda pravda, že já mám model 6/E ale jinak je to jedno, jsou naprosto stejné.

• Úsporný

Úsporný, rychlý, kvalitní

• Splňuje přesně k čemu byla vyrobená

úspora místa
    dostatečný výběr programů
    kvalitní mytí
    cena

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Hledali jsme řešení pro malý prostor, má správnou velikost, jsme spokojeni, bohužel se však nehodí desky s příliš velkým průměrem.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Trochu jsem se bála, že by nemusel zaschnout, ale zaschl. jeho krátký program je 30 minut (zde se nesuší, ale suší se i zde) pokud máte dotazy, stáhněte si návod ke stroji z internetu a najdete všechny odpovědi.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

je funkční, tichý a odvede svou práci. zatím v pořádku.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Tichý provoz, nízká spotřeba vody, mimořádný výkon.

Hledali jsme myčku pro 2 osoby a doporučili nám tuto značku. Opravdu se mi líbí. 2 osoby pojmou všechny talíře, příbory a sklenice, které zbyly po vaření+jídle.

• , zakoupeno v Electro World

• nedostatečně zkontr.zboží -poškozená odpadní hadice
    • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Vejde se do malého prostoru, který stačí pro 2 osoby na každodenní používání.
      • U prvního jsem nedostal manuál v maďarštině, u druhého jsem pohrozil ochranou spotřebitele a po několika měsících mi poslali zcela správný manuál. Musel jsem ji přidat, protože když jsem ji instaloval, nebylo mi jasné, že ve vypouštěcí trubce je další zátka, kterou je třeba odstranit, a v návodu to bylo uvedeno.

Koupili jsme ho i do naší nové domácnosti o 2 lidech, fungoval dobře a ten starý je tu už 5-6 let, dělá svou práci. Není to zázračný přístroj, občas na něm zůstávají zbytky, ale za poměr cena/výkon si to mohu dovolit, maximálně ho vyperu znovu. Sušení je také špatné, ale když nechám před vyložením dvířka trochu pootevřená, nádobí mezitím uschne, také to není katastrofa.