Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Candy CDP 4609

Popis produktu

CANDY CDP 4609 Myčka nádobí

Úzká myčka, která si poradí s každým znečištěním!

Bude vám vyhovovat úzká myčka, která vás nadchne poměrem příznivé ceny a vysokého výkonu? Pak právě pro vás je vhodná volně stojící myčka nádobí Candy CDP 4609 v bílé barvě, která disponuje důmyslně navrženými programy pro perfektní odstranění každé nečistoty.

Praktická a úsporná myčka

Kondenzační myčka nádobí Candy CDP 4609 dosahuje šířky pouhých 45 cm, díky čemuž ušetříte hodně místa. I přesto dokáže umýt až 9 jídelních sad a se svým výkonem spadá do energetické třídy A+. Tím značně uleví vašemu rodinnému rozpočtu a bude šetrná k životnímu prostředí. S její pomocí si mytí nádobí brzy oblíbíte a stane se už jen zábavou.

Programy pro dokonalé mytí

Myčka Candy nabízí 5 programů mytí, které si poradí s každou mírou znečištění. K dispozici máte silný program pro velmi špinavé nádobí a hrnce nebo standardní režim vhodný na běžně ušpiněné talíře, mísy či pánve. Najdete zde i rychlý program, který zaručí perfektně umyté nádobí za pouhých 24 minut při 50 °C.

S ekonomickým programem Eco Bio naopak zaznamenáte co nejmenší úsporu elektrické energie. Nechybí ani program studeného předmytí. Současně s vybraným režimem si můžete zvolit ze 4 mycích teplot, přičemž tvrdá voda je změkčována v 5 stupních.

Přizpůsobte si vnitřní prostor

Mezi hlavní přednosti se řadí nastavitelný horní koš s prostorem pro šálky vybavený čtyřmi sklopnými trny. Díky tomu zde snadno umístíte i velké objemné hrnce. Na příbory poslouží košík umístěný ve spodní části. Spotřebič je vybaven displejem s LED diodami, na kterém snadno nastavíte vybraný program. Zároveň vás bude informovat pomocí indikátoru o doplnění soli a leštidla.

Přídavné funkce

Potěší vás i možnost odloženého startu v krocích po 3-6 -9 hodinách, která vám pomůže s organizováním času a tak můžete mít čisté nádobí připraveno třeba při příchodu z práce. Myčka Candy je opatřena systémem Total overflow, který ochrání spotřebič proti přetečení. Na konec mycího programu vás upozorní zvukový signál.

Ilustrační foto

Recenze Candy CDP 4609 (51)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Candy opravit
Způsob umístění ? volně stojící opravit
Hlučnost ? 54 db opravit
Počet programů ? 5 opravit
Účinnost mytí ? A opravit
Spotřeba vody ? 13 l opravit
Barva bílá opravit
Displej ne opravit
Barva ovládacího panelu bílá opravit
Počet sad nádobí ? 9 sad opravit

Rozměry

Šířka ? 45 cm opravit
Výška 85 cm opravit
Hloubka 60 cm opravit
Hmotnost 38 kg opravit
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) 85 x 45 x 60 cm opravit

Energetické údaje

Energetická třída ? A+ opravit
Spotřeba el. energie ? 0.74 kWh opravit
Roční spotřeba el. energie cca. 222 kWh opravit
Účinnost sušení A opravit

Funkce

Aqua Stop ? ne opravit
Auto program ? ne opravit
Intezivní program ? ano opravit
Počet teplot 4 opravit
Odložený start ano opravit
Zásuvka na příbory ? ne opravit
Dětská pojistka ? ano opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.