Gorenje GI 67260

Odložený start

• , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Osvetleny prostor a hlavne je ticha
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Prostorná, líbí se mi funkce ion a automatické otevření dveří po skončení programu.
  • , zakoupeno v elektropodlasek.cz

• za tu cenu umí hodně
    • Chybí vymezovací lišty, již druhý týden čekám na dodání od výrobce
    • Nejde přední displej čekám na opravu

Přesto všechno doporučuji snad již bude dobrá. Měl jsem dvakrát myčku AEG, první 14 let bez poruchy, u druhé 6 oprav za 9 let

Způsob umístění
Aqua Stop
Počet teplot
S předním panelem
Odložený start

Fotografie je ilustrativní, tento model je k dispozici bez dekoru, tedy bez krytu dvířek. 16 jídelních souprav Vestavná myčka Gorenje GI67260 je inspirovaná moderním životním stylem. Je vybavena funkcemi, které nás dokážou zbavit každodenní rutiny mytí nádobí. Je zcela přizpůsobená našim potřebám. Nabízí XXL kapacitu, která pojme až 16 sad nádobí. Vnitřní prostor obsahuje celkem 2 koše a speciální přihrádku na příbory umístěnou na nejvyšší pozici. Koše jsou vybaveny barevnými pohyblivými prvky, díky...

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELEKTROCB.CZ

• Osvetleny prostor a hlavne je ticha
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• Naprosto nekvalitní produkt. Poprvé jsem reklamovala nefunkční displej. Poté ukazovala myčka neznámou chybu - dle opraváře uvolněné součástky. Nyní třetí reklamace vrchního koše na příbory, vyloženě se rozpadá. Nad to všechno myčka myje nádobí velmi špatně, programy pod 70 stupňů jsou k ničemu, žádné tablety nerozpouští. Program na 70 stupňů také neumyje běžně znečištěné nádobí.

Produkt mám půl roku a lituji, že jsem ho nechala zabudovat do nové kuchyně a zbavila se svého staršího funkčního kousku od konkurenční firmy.

• Tiche umyvanie
    • Otvorenie dvier po umyti
    • - Predny panel nam od novoty nefungoval, museli sme cakat na opravu.
    • - Kvalita umytia pri 50°C je velmi slaba, umyvame teda len pri 75°C. Vyskusali sme uz rozne znacky tabliet, ale nic nepomohlo. Ale pri vyssej teplote umyva pekne.
    • - Asi po 6 mesiacoch sa vrchna zasuvka na pribor zacala zadrhavat, neda sa lahko vytiahnut, casom sa zacala totalne zasekavat, kolajnice miestami zhrdzaveli a ostali zdeformovane.. Momentalne cakame na reklamaciu a hornu zasuvku mame uplne demontovanu, teda ju nemozme pouzivat.

Bohuzial vyrobok neodporucame. Ma naozaj dost vad na to, aby som napisala ze ide o kvalitny vyrobok. Druha opodstatnena reklamacia behom 1 roka je podla mna vela.

• , zakoupeno v elektropodlasek.cz

• za tu cenu umí hodně
    • Chybí vymezovací lišty, již druhý týden čekám na dodání od výrobce
    • Nejde přední displej čekám na opravu

• - při mytí ukazuje čas za jak dlouho domyje na předním panelu
    • - zásuvka na příbory - je více místa na ostatní nádobí
    • - vrchní koš jde jednoduše polohovat
    • - rychle a kvalitně umyté nádobí
    • - ionizace
    • - osvětlení vnitřku myčky
    • - možnost připojení na teplou vodu
    • - otevírání dveří po domytí - možnost i deaktivace
    • - samočistící filtr
    • - ostré hrany - při vyklízení nádobí se snadno člověk rejpne do nohy

Myčku jsem si vybrala kvůli ionizaci, možnosti připojení na teplou vodu a otevírání dveří po domytí.
    Myčka patří mezi dražší, ale snad vydrží dlouho. Myje velmi dobře, používám auto program,který dobu a teplotu upravuje podle stupně znečištení. Myje zhruba hodinu, někdy déle.
    Dobré je i možnost nastavení když používáte tablety vše v jednom - šetří se leštidlo a sůl.
    Nastavení doplňkových funkcí není příliš jednoduché, bez návodu to bude později asi problém. Nastavení programu je ale úplně jednoduché, pokud používate jeden, myčka se jen zapne a zavře.
    Myčka je velmi tichá. Produkt bych určitě doporučila, splnila moje očekávání, možná ho i předčila.