Gorenje GI66160

• , zakoupeno v VEDE.cz

• prostorná myčka s promyšleným uspořádáním
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Myčka je opravdu tišší než ta stará, co jsme měli

Myčka je pro vestavbu s viditelným panelem. Přímo originální kuchyňské studio Gorenje nám původní myčku namontovalo tak, že pod panelem jsou umístěny ještě distanční lišty a teprve pod nimi je dřevěné obložení kuchyně.
    Pokud to máte stejně, tak POZOR: nikde se nedočtete, že černá myčka se dodává s ŠEDÝMI distančními lištami a černé lišty k tomuto produktu neexistují, protože výrobce nepovažuje za nutné je nechat vyrobit černé.
    Sháněli jsme je všude a jediná varianta je lišty v šedé barvě. To, co by pro výrobce byla investice v řádu korun je pro mě hnus na který se budu následujících spoustu let dívat.

Šuplík na příbory mi taky nepřijde jako dobrý nápad. Sice se do myčky vejde možná o pár talířů víc, ale šuplík je i po umytí a vysušení mokrý a kape z něho na skleničky, které jsou pak pokapané a nedoleštěné. Řešení s košem na příbory mi přišlo lepší.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi a mrzí nás, že nejste plně spokojen s výrobkem. Bohužel nejsme schopni ovlivnit výrobu značky Gorenje.
    Přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• krásný vzhled čelního panelu s kombinací dřevěného obložení dveří myčky
    • opravdu prostorná a uvnitř celá nerezová (vybírali jsme i cenově srovnatelnou Boschku, ale ta měla poplastovanou vnitřní vanu a k tomu jsme neměli důvěru a navíc byla méně úsporná a jen pro 13 sad)
    • proti předchozí Whirlpoolce, kterou jsme měli témeř 8let a s kterou jsme byli opravdu velmi spokojeni je na této myčce Gorenje opravdu vidět několik zásadních zlepšení (16 sad vs. 12sad, en. třída A+++ vs. A, spotřeba vody 9,5l vs.11l, multifunkční uspořádání přihrádek v koších, zásuvka na příbory, automatické otevření dveří po ukončení mytí, velmi tichý chod, ....)
    • používáme program ECO 55°C , který je nejúspornější a také dle odborných rad nejúčinnější pro správnou funkci tablet z důvodu jejich ideální funkčnosti v závislosti na teplotě vody
    • nádobí je krásně čisté a lesklé
    • používáme odložený start, jelikož máme v noci levnější tarif a toto jde snadno nastavit

není to sice žádná nevýhoda, ale museli jsme použít prodloužení odtokové hadice - chybělo asi 20cm, jelikož má myčka výstup na jiné straně než naše předešlá Whirlpool, což jsme hadicí za 48,-Kč vyřešili ( to však může naopak někomu jinému vyhovovat)

Způsob umístění

Motor: Asynchronní jednofázový motor
Ukazatel zvoleného programu
Ovládání: Tlačítko
Teploty mytí: 70, 65, 55, 45, 35 °C
5 programů mytí: Auto program; Intenzivní mytí; ECO program; Oplachování; Rychlý program 20 minut 70 / 65 / 55 / 45 / 35°C
Referenční program: 3

• Nesuší
  • , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Myčka je opravdu tišší než ta stará, co jsme měli

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Přejeme hezký zbytek dne.
    ONLINESHOP.cz

• krásný vzhled čelního panelu s kombinací dřevěného obložení dveří myčky
    • nádobí je krásně čisté a lesklé

• Velmi tichá
    • Kvalitní zpracování
    • Na ECO režim zatím zůstává nádobí částečné vlhké.