Gorenje GV661C60

Vestavná myčka Gorenje GV661C60   Vlastnosti Energetická třída: C Třída emisí hluku: B Produktová linie: Řada Advanced Účinek mytí: A Účinek sušení: A ...
12 990 Kč

S předním panelem
Zásuvka na příbory
Odložený start

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Když jsem rozbalil to co mě přišlo, nechápal jsem jak tohle může někdo legálně prodávat.
    • Už vůbec nechápu 5 letou záruku na produkt.

Myčku přivezl dopravce a z auta mě ji podával, za igelitový obal jednou rukou, už to mě zarazilo , neboť starou myčku bosch jsme nesli z baráku dva.
    Po rozbalení jsem pochopil...
    Takový fórový výlisek z nerezového slabého plechu, který se při pohybu různě kroutí..
    Otevřu myčku zkouším koše , spodní koš jaksi rozměrově menší, že na jedné straně málem padají kolečka dolů mimo pojezd.. vrchní přihrádka na příbory na nějakých vysunovacich lištách které se kříží a tězko se vytahuje a zasunuje bosch má tohle na kolečkách. To usazení do otvoru v lince to nejde ani popsat 3 hodiny a myčka stále se někam krouti a až ji srovnáte, tak že ji zaaretujete šroubky k lince, jak se šroubky přitáhnou hned se ro celé rozhodi a začnou drhnout dvířka a chytat o linku nesmyslně udělané táhla a pružiny oteviraciho mechanizmu.
    Já to chtěl okamžitě balit a posílat zpátky.
    Potom ještě si říkám vyzkouším jestli tohle vůbec pojede, jak už jsem psal výše, dolní koš pár talířů koš se vyvrací ven z myčky a při zasunování, padá jednou stranou z pojedu, po umytí má myčka otevírat sama dveře, to činí pouze u dvou programů, ostřikovací ramena jsou nepochopitelně z horní strany plochá po umytí na nich zůstane stát voda a když pohnete malinko z košem horním ven že vyndáte suché nádobí, tak už suché není... Srovnávám s boschem, který stál úplně stejné peníze necelých 12 000. kč. Nemůžu pochopit jak tohle někdo může pustit do prodeje a ještě tomu dávat 5 letou záruku po zaregistrování... Je mi z toho na zvracení, ale někde jsem zaslechl že takhle už teď vypadá každá myčka včetně AEG. PROTO už bych v životě nekoupil takovýhle spotřebič aniž bych ho viděl na vlastní oči rozbalený v prodejně. Myčka by měla být podle udávané hodnoty ještě tišší než bosch, není protože je to jen plechová krabice obalená nějakou plastovou fólií, Bosch je ještě obalen 2-centimetrovou vatou která perfektně odhluční.. Nepíšu recenzi jak 90 procent lidí, kteří vyrobek ještě nevyzkouší a hned recenzují.
    Prostě jen pro ty co chtěj a tohle si přečtou, neudělejte stejnou chybu jako já a nevěřte tomu co píšou ti co to ještě ani neviděli..!

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
    Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení, kde s Vámi vše vyřeší.
    ONLINESHOP.cz

Tablety 3v1

Programová paměť

Funkce ExtraHygiene - pro eliminaci většiny bakterií

Samočistící program

TotalDry - automatické pootevření dveří na konci mycího cyklu

Funkce SpeedWash - možnost zkrácení programů

Senzor úrovně vody

Senzor čistoty vody

Ochrana proti přetečení: Total AquaStop

Konstrukce

Počet košů: 3

Horní koš

MultiClack (výšková stavitelnost bez nutnosti výsuvu koše)

Široká mřížka koše

Sklápěcí levý držák na sklenice se stopkou

Standard knife stand

Pevný držák na sklo

Sklápěcí pravý držák na sklenice se stopkou

Fixní držáky

• Rozměry výrobku (vxšxh): 81,7 × 59,6 × 55,6 cm
  • Rozměry pro zabudování (vxšxh): 82 × 60 × 57 cm

Dokumenty

4zákazníci nedoporučují produkt

• Nádobí je po domytí mokré
    • Chybí displej, takže nastavit si např. tvrdost vody (a tím pádem množství použité soli) lze jen velmi složitě

I bought a Gorenje dishwasher and it broke within 14 months. Gorenje's customer service is poor. A technician will come in over 10 days to fix it.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Už vůbec nechápu 5 letou záruku na produkt.

Po rozbalení jsem pochopil...
    Já to chtěl okamžitě balit a posílat zpátky.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
    Kontaktujte prosím naše reklamační oddělení, kde s Vámi vše vyřeší.
    ONLINESHOP.cz

super produkt

• pripojeni na teplou vodu -> usetri teleso i elektriku
    • mycka v zadni casti vyrez na podlahovou listu
    • ticha

• tichá
    • nádobí je po ukončení mytí mokré

po automatickém otevření dvířek
    je nádobí mokré i po několika hodinách
    není to tak jak uvádí výrobce

• , zakoupeno v MALL.CZ

Myčka je tichá, pěkně myje. Koše jsou velké, prehledne uspořádané. Velké plus je že po ukončení mýti se otevřou dveře
    Nic špatného jsem po pár dnech používání nenašla. Takže doporučuji, cena výkon super!!

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Vyrobený je ve Slovinsku a splňuje naše požadavky.
    Programy včetně hodinového mytí vyhovují.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Zatím jsem ještě nepoužívala.

• Dostatek programů
    • Velká kapacita myčky
    • Nastavitelné koše
    • Kvalita mytí a sušení je výborná
    • Tichý chod

Vestavná myčka s mnoha funkcemi za přijatelnou cenu.