Klarstein Amazonia Mini stříbrná

Spotřeba vody na cyklus u programu Eco
5 l

• Výborný produkt
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Pro jednu osobu je myčka dostačující , jen mě vadí ,že tam není návod k použití v češtině.Návod mi byl zaslán na mail ale nemám nikoho kdo by mi ho vytiskl. Jinak jsem spolojená.

• Šetří vodu

Počet sad nádobí
2 sad
Spotřeba vody na cyklus u programu Eco
5 l

Vyčistit stůl: Klarstein Amazonia mini myčka nádobí je malá čistící pomocnice do single domácností, zahradních domků nebo na kempování! Mytí nádobí si od nyní bere do vlastních rukou Klarstein Amazonia mini myčka nádobí. Až dvě soupravy nádobí si v ní najdou místo a v průběhu krátkého času budou nablýskané a čisté na další chod. Přes LED displej si můžete jednoduše vybrat ze šesti programů. Kromě úsporného ECO režimu a jednohodinového programu máte k dispozici ještě praktické programy na mytí ovoce, sterilizaci kojeneckého nádobí, skla nebo nápomocný rychlostní program. Při použití funkce sušení odvádí cirkulace svěžího vzduchu zápachy a udržuje myčku bez zápachů po dobu 72 hodin. Díky svým kompaktním rozměrům si mini myčka Klarstein Amazonia najde prostor na každém místě. Není potřeba žádná instalace, myčka může svou službu provést téměř všude: připojení k elektrickému proudu, 5 litrů vody a kbelík postačí k provozu. Když se nepoužívá, můžete ji rychle a prostorově úsporně uskladnit. Malý čistící zázrak: Klarstein Amazonia mini myčka nádobí přináší lesk do malých kuchyní a nechá rychle opět zazářit špinavé nádobí.

Dokumenty

• Výborný produkt

• Šetří vodu
    • Větší hlučnost
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• Malá a spolehlivá. Vynikající pro osamělé důchodce.
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Kvůli nedostatku místa jsem pořídila mini myčku.Je sice trochu hlučnější,ale dobře myje i na krátký program.Není tam prostor pro leštidlo,tak dávám kapku do vody.Myčku mám poprvé a jsem s ní docela spokojená.

• , zakoupeno v Klarstein

• Neumím německy ani anglicky a tak při spouštění jen odhaduji co se stane když zmáčku to či ono.