Miele G 4203 SC Active

Hloubka
60 kg
Dětská pojistka

• , zakoupeno v Electro World

S myčkou naprostá spokojenost má tišší chod, než původní AEG která vydržela přes dvacet roků v provozu, má ale dlouhý cyklus mytí než původní - nám to nevadí protože spotřeba energií je na opak menší. Nádherně se vysouvají police, nic nevrže a nekříží se. Kvalita umytého nádobí je výborná. Hůř se nám nastavovala tvrdost vody z důvodů dávkování soly, ale to se dělá jen při prvním spuštění. Výrobek byl z výroby precizně zabalen na paletě a hrany balení vyztuženy hoblovanými laťkami a vše ještě v bytelném kartonu.

• , zakoupeno v ElektroVlášek.cz

• Myčku máme zapojenou pár dnů. Překvapilo mě, že je velmi tichá. Příborová zásuvka je neskutečně pohodlná.
    • Ani u této myčky se po dokončení cyklu nádobí samo neuklidí.

Prostě myčka. Máme srovnání pouze s ručním mytím a dávnou malou myčkou. Dle známých by dvířka měla vydržet zátěž houpajících se 12 kg.

• Lepší než jsme používali

Hloubka
60 kg
Dětská pojistka

ComfortClose
Praktické dvířka můžete mimořádně snadno otevírat a zavírat, dvířka zůstanou v požadované poloze.

Ukazatel zbývajícího času
Vždy informováni: ukazatel zbytkového času vám sdělí informaci o zbývající době mycího programu.

Originální příborová zásuvka
Všechny příbory jsou uloženy samostatně, nečistota je odstraněna bezezbytku a příbory jsou perfektně osušeny.

Výškově nastavitelný horní koš
Řada variant: ve všech myčkách nádobí můžete upravit snadno a variabilně výšku horního koše.

• , zakoupeno v Electro World

• , zakoupeno v ElektroVlášek.cz

• Ani u této myčky se po dokončení cyklu nádobí samo neuklidí.

• Dobré uspořádání přihrádek, je tichá, myje dobře
    • Velmi špatně suší, i po návštěvě opráváře a seřízení to není dobré. Měli jsme první od Karmy a ta byla super. Od této značky jsem čekal lepší standard....

Ještě nevím, ale momentálně jsem rozhodnutý si příště koupit myčku od jiné značky. Očekával jsem mnohem víc, jsem zklamaný...

• Lepší než jsme používali

Dobrá koupě

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Dobrá značka, předpoklad dlouhé životnosti.
    • Výborné uchycení talířů ve spodní zásuvce
    • Dobrá přihrádka na příbory
    • Nelze nastavit použití tablety
    • Nelze nastavit poloviční náplň
    • V horním koši je nádobí dost kolmo v pruhlubních zůstává voda.

• perfektně umyté nádobí a to je hlavní
    • zásuvka na příbory a drobné předměty je perfektní
    • moje první myčka - jsem spokojená
    • trochu hlučnější čerpadlo
    • i po otevření nejsou usušené plasty, ale s tím jsem počítala
    • delší dobu "smrděla" novotou

Myčku jsem chtěla dávno, u této mě přesvědčila testovaná životnost a ještě přijatelná cena. Oproti myčce 6200 je ale nesrovnatelně hlučnější i když rozdíl má být pouhé 2 dB. I teploty mytí a oplachu jsou v porovnání těchto dvou myček velmi rozdílné, Ale nakonec jsem spokojená i s touto. Věřím, že mě nezklame a opravdu vydrží. Používám pro dva lidi, myji každý druhý den, do menší si myslím, že bych nádobí nedokázala urovnat. Nastavení i ovládání velmi jednoduché, používám bez problémů gel, občas i tablety.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Kvalita,myčka je tichá a
    • velmi dobře myje.
    • Nádobí je suché.

Doporučuji všem

• myje dobře
    • poměrně hlučná

Oproti naší 15 let staré myčce ( za poloviční cenu), kterou jsme museli vyměnit, je dosti hlučnější. Jsme trochu zklamáni. Pokud někomu vyšší hluk nevadí, tak doporučuji.

• Provedeni, mycka je vyborna, ale....
    • Netesnici zasobnik-mycka Miele neni urcena pro pouziti gelu, gel vyteka ze zasobniku, nikde tato skutecnost neni uvedena.

Reklamace neuspesna-vytekani gelu ze zasobniku neni vada vyrobku. Pro mycku je primarne urceno pouziti prasku nebo tablet. Prekvapive zjisteni v dobe, kdy lide vyuzivaji s oblibou gel do mycky nadobi. Davam 80%, protoze pro mne je tento nedostatek dost podstatny. musim prejit z gelu na prasek nebo na kapsle.