Whirlpool WIC 3C23 PEF

130 cm
35.5 kg
Délka napouštěcí hadice
155 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH)
82 x 59.5 x 55.5 cm
Odložený start
Dětská pojistka
Aktivní sušení

• , zakoupeno v elektro Urbánek

• Prostorná. Měla velmi podobnou specifikaci jako lepší myčky( siemens, bosch, aeg) ale za lepší cenu. Bohužel zkušenosti jsou strašné.

Nejdřív jsem reklamovala nefunkční šuplík na příbory, kdy mi jej vyměnili za nový a i přesto se zasekáva, ale to se dá přežít, tak se mi ji nechtělo vracet a nechali jsme si ji.
    Po nějaké době užívání jsme začali mít 2 černé skvrny na původně nové dřevěné dubové podlaze. Evidentně myčka dost kondenzuje a pak voda stéká na podlahu. Za mě vadný výrobek, doufám, ze pouze náš kus, jinak by to byla tragédie. Jsem zvědavá, zda mi myčku vymění nebo vrátí peníze.

• umyje více sad najednou

130 cm
35.5 kg
Délka napouštěcí hadice
155 cm
Rozměry pro vestavbu (VxŠxH)
82 x 59.5 x 55.5 cm
Aqua Stop
Intenzivní program
Počet teplot
Zásuvka na příbory
Odložený start
Dětská pojistka
Aktivní sušení

Plně vestavná myčka nádobí WIC 3C23 PEF, s kapacitou 14 sad nádobí od značky Whirlpool.Myčka WIC 3C23 PEF spadá do energetické třídy A++, která je velmi úsporná a její roční spotřeba je pouze 265 kWh energie a 2660 l vody.Hlučnost myčky WIC 3C23 PEF je 43 dB, má 3 teplotní stupně a lze u ní volit z 8 programů mytí.

Technické parametry:

Výbava:

• Počet mycích ramen: 2 + sprcha + PowrClean
  • Multi-tablet: ano
  • Příborová zásuvka: ano
  • Košík na příbor v dolním koši: ne
  • Vyjímatelný horní koš: ano
  • Nastavitelná výška horního koše: ano
  • Samovyvažovací dvířka: ano
  • Barva ovládacího panelu: stříbrná
  • Úprava vody: ano
  • Kontrola přetečení: Electronic Aqua Control
  • Indikátor soli: elektronický
  • Indikátor lešticího prostředku: elektronický
  • Světelná indikace průběhu programu: ano
  • Zvuková signalizace na konci cyklu: ano
  • Materiál nádrže: nerez

• , zakoupeno v levneSety.cz

• Tichá a skvěle myje

Tichá ,dobře myje a je prostorná

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zdá se že myje nádobí lépe, než stará myčka

• Příborová zásuvka

• úspora energie
    • dobře myje
    • 8 programů mytí
    • tichá

Perfektní myčka, tichý chod, vejde se do ní spousty nádobí, dobře myje i suší. Spokojenost

• Naplnění na 14 jídelních souprav
    • Programy: senzorový program, studené předmytí, sklo, rychlé, eko, denní, noční, intenzivně
    • Zónové mytí horní nebo dolní koš
    • Textový displej
    • Přepínač tablety / prášek
    • Samovyvažovací dvířka, zůstanou v takové poloze jak je otevřete

• Velikost - 14 sad nádobí
    • Úspora