Nejnovější recenze ze sekce Myčky nádobí

Candy CF 3C7L0W

Candy CF 3C7L0W

Přidáno: 13. listopadu 2023

(naposledy upraveno 18. března 2024)

• Ovládání přes telefon je skvělé. Myčka ukáže co potřebuje.
  • Manuální ovládání jsem použila jen jednou, jinak vše přes telefon. Čištění filtru, ramen - pěkný návod i s obrázky.
  • Upozorněnína vše, co myčka potřebuje je také perfektní.
  • Chybí šuplík na nože, je tam jen pidi přihrádka. Násypka na sůl už se také nedodává, takže sul je rozsypaná i když se snažíte ji sypat opatrně.
  • Za recenzi mi byly slíbené tablety do myčky. Nic nepřišlo!!!!!!!

100% doporučuji.
Mám už pračku Candy ovládanou přes telefon, je to skvělé. Vlastně jsem s ručním ovladačem na pračce ani myčce nepracovala. V telefonu si vyberu přesně to, co mi vyhovuje. Obsah myčky můžu i vyfotit a podle toho nabídne program. Trochu se mi nelíbilo, když mi napsala oznámení že mám nádobí špatně poskládané - neefektivně a že by se mi tam ještě něco vešlo i když myčka byla "nacpaná k prasknutí". Jinak je tichá a modře podsvícená tlačítka, pěkné.

Whirlpool MaxiSpace W7F HP33 A

Whirlpool MaxiSpace W7F HP33 A

Ověřený zákazník Alza.cz za me ok

Zakoupeno v Alza.cz

zatim jede jak ma, jen pri otevirani dvirek je nezvykle moc lehke, oproti predchozi mycke sly ztuha, tyto jdou moc zlehka takze pri prnim otevreni sem malem prorazil podlahu, chce si to zvyknout. nejkratsi program 1:30 na umyti staci, a i uschnuti nadobi vpohode po domyti.

MIDEA MFD42S100S

MIDEA MFD42S100S

Ověřený zákazník Alza.cz Lenka

Zakoupeno v Alza.cz

• Snadná instalace bez nutnosti připojení na vodu - je potřeba jen upevnit hadici pro vypouštění vody a natáhnout jí do dřezu. Zapnout myčku do zásuvky a nalít 5l vody trychtýřem do myčky. A je připraveno.
  • Dovnitř se poskládá téměř cokoliv, vč. menších hrnců. Talíře prům.25cm, i malý pekáček 35x25 cm, běžné denní nádobí, misky, krabičky na svačiny... Rozměr vnitřního prostoru 34/30cm, výška od koše nahoru 25cm.
  • Má několik programů, nejkratší na 30 minut (bez sušení) je dostačující pro většinu běžného mytí. Má speciální program na sklo, ten je opravdu dobrý.
  • Součástí balení je dobře vymyšlený plochý dlouhý "trychtýř" na dolévání vody - myčka se vejde se pod linku a nemusí se vysunovat při každém dolévání
  • Na začátek a konec cyklu je uvnitř automaticky zapnuto osvětlení, myčka vypadá elegantně. Zvukové signály jsou také decentní, jsou slyšet, ale netrhají uši.
  • V návodu je pro všechny programy 10g mycího prostředku. Neexistují tablety All-in-1 v tomto rozměru, je potřeba používat prášek nebo koupit něco, co se dá půlit.
  • Je potřeba se naučit dobře skládat nádobí a nebo ho mýt postupně.
  • Budu zvažovat dokoupení košíku na příbory. Držák, který je součástí vybavení, mi rozměrem nevyhovuje, je jen na pár kousků standardních příborů, a nejde tam umístit žádné jiné kuchyňské náčiní (salátové lžíce, vařečky, metly, naběračky, stěrky..)

Bála jsem se, že myčka bude malá, ale je v pohodě. Jsem nadšená! Od chvíle, kdy jsem jí postavila na linku, jede nonstop:). Byl to můj nejužitečnější nákup roku. Nechápu, jak jsem mohla žít tak dlouho bez ní.
Tam, kde je málo místa nebo není možnost připojení na vodu, bude skvělým řešením. Je přenosná, takže klidně by se dala odstěhovat na chatu, do kempu, nebo i jako pomocník na nějakou akci. Na kuchyňské lince nezabere víc místa než mikrovlnka.

Beko BDFS26040WQ

Beko BDFS26040WQ

Ověřený zákazník OKAY.cz Jan Klusal

Zakoupeno v OKAY.cz

Nízká energetická náročnost, tichý chod,

ale pořád se do ní musí nádobí dávat ručně

Gorenje GS541D10W

Gorenje GS541D10W

Ověřený zákazník NOVOTNÝELEKTRO Jarošová

Zakoupeno v NOVOTNÝELEKTRO

• Tichá
  • Jednoduché ovládání
  • Rychlý hodinový program
  • Odložený start až 24 hodin
  • Otevření dveří po skončení programu

Máme jí teprve pár dní. Celkově splnila naše očekávání. Jednoduché ovládání, které zvládá i malý kluk. V průběhu programu je velice tichá, až mě to překvapilo. Po dokončení programu se sami otevřou dveře, pokud si tuto funkci zvolíte. Při ukončení programu zazní zvukový signál. Myčka doplnila ostatní spotřebiče od této značky v naší domácnosti. Doporučuji pro menší domácnost. Je to skvělý pomocník

Whirlpool WFC 3C33 PF

AEG FSB53927Z

AEG FSB53927Z

Přidáno: 11. listopadu 2023

• je tichá
  • držák na vinné sklenice
  • přehledný obrázkový návod, instalovala jsem sama. Když přiložíte papír s návodem na krycí desku dvířek, jsou na něm vyznačené body, kde máte navrtat úchyty
  • všechny tři šuplíky jsou při vysouvání a zasouvání velmi hlučné. Celé jsou jakési vachrlaté
  • držáky na talíře nejdou sklopit
  • šuplík na příbory-rozdělovače jednotlivých příborů jsou velmi nízké a příbory tak nedrží a naklápí se. Výrobce nemyslel na malinké moca lžičky.
  • spodní koš musíte plnit ze předu a nádobí vytahovat odzadu-překlápí se
  • i po pátém mytí vnitřek myčky smrdí plastem
  • dveře myčky jdou těžko otvírat a zavírat - malé dítě nebo senior na to nemá dost síly
  • divný mechanismus - krycí deska dveří od linky po přimontování jezdí nahoru a dolů, čímž vznikla mezi dveřmi myčky a krycí deskou asi 4mm mezera. Budou zde zatíkat zbytky jídla při vkládání nádobí
  • pocity ze spotřebiče hodnotím jako velké minus

Myčka myje. Co jiného se dá taky od myčky očekávat. Takže hodnotím celkový uživatelský dojem. Měla jsem 12 let Whirpool a ta byla proti této mercedesem. Bohužel byla často poruchová, vždy v té nejhorší době. Nedalo se na ni spolehnout. Takže nastal čas na výměnu za jinou. A teď toho hořce lituji, měla jsem ji nechat po šesté opravit...

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala. Je nám velmi líto, že myčka naší značky nenaplnila zcela veškerá Vaše očekávání. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. U modelu FSB53927Z je u dolního koše možné sklopit dva páry zadních držáků pro talíře. Přední držáky sklopné nejsou. Při vysouvání spodního koše může jeho chod ovlivnit rozložení umístěného nádobí. Pokud jsou například uvnitř koše pouze talíře v jeho jedné části a zbývající část koše prázdná, tak může při vysouvání dojít k uvolnění z vodící části koše. Nastat pak může popisované překlápění. Není nutné plnit koš pouze z jedné části, ale je dobré předcházet k výraznějšímu nerozložení náplně. Případný drobný odér je vlastností nových materiálů a po určitém čase používání spotřebiče zcela zmizí. Záleží na intenzitě používání, ale obvykle zmizí nejpozději do 3 měsíců. Zámek dveří tvoří plastový diamant, který obepínají dvě čelisti. Tyto čelisti vytváří mírný odpor při zavírání dveří. Tento typ zámku je použit z důvodu umožnění automatického otevření dveří při funkci AirDry a zároveň se jedná o bezpečností podmínku, kterou stanovuje EU. Dveře myčky díky instalačním prvkům PerfectFit a posuvnému mechanizmu umožňují to, že nemusíte dodatečně upravovat dvířka ani sokl. Doporučujeme ověřit, zda je instalace správně provedená. Dveře je možné podle potřeby a dále upravit a posunout na požadovanou mezeru mezi pracovní deskou a dvířky. V případě potřeby je Vám také k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... Pevně věříme, že myčka bude i přesto sloužit k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Goddess DTC656MW8F

Goddess DTC656MW8F

Zdeněk Zdeněk

Přidáno: 10. listopadu 2023

• Levná
  • Nemá displej
  • Dvířka se špatně zavírají
  • Odložení startu jen v krocích po 2 hodinách

Po 16 měsících hlásí závadu "teče". U předchozí myčky Hyundai došlo k této závadě po 8 létech.

AMICA DFV41E6aISMG

AMICA DFV41E6aISMG

Ověřený zákazník Alza.cz Laďa

• Dobrý poměr cena/výkon
GORENJE GI673B60

GORENJE GI673B60

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Myje lépe, než naše 12+ let stará myčka.
  • Cena s ohledem na jiné modely a vlastnosti.
  • Není hlučná (po plné vestavbě, jak je určena; když byly při montáži a testech některé sousední skříňky a spodní lišta kuch. linky otevřená, byla hlučná dost).
  • Po dokončení programu je možnost automaticky otevřít dvířka. Myčka se pak po pár minutách i vypne. Tím ztratil pro nás význam odklad mytí přes noc, abychom původní myčku včas po dokončení cyklu otevřeli, aby bylo nádobí dříve suché :)
  • Jde spustit i přes aplikaci / wifi.
  • Koše s velkými oky v podlaze - menší především skleničky nelze dát jinam, než na držáky na talíře, jinak propadnou skrz.
  • Horní vodorovná přihrádka na příbory vyžaduje dlouhé a pečlivé rovnání jednotlivých kusů při plnění myčky. Umyjí se dobře. Ale ve srovnání s košem na příbory ve spodním koši staré myčky je to opruz největší.
  • Návod k myčce obsahuje chybu - držák na příbory popisovaný u dolního koše není součástí tohoto modelu. Potvrzeno s výrobcem. Přesto, že návod na webu výrobce je k tomuto jedinému modelu.
  • Spouštění myčky přes aplikaci je krkolomné - nejprve musíte ovládání přes aplikaci povolit na panelu myčky - bizarní kombinace práce na dálku.

Nevím, jestli si na myčku bez koše na příbory zvyknu, ale je to současný trend provedení myček. Předtím stačilo hrst příborů hodit do košíku, nyní pečlivě kus po kusu rovnáte...
Subjektivně při běžné kombinaci talířů, talířků, sklenic a skleniček, hrnečků, větších i menších hrnců a různého nářadí bych řekl, že do původní myčky se dalo naskládat víc... ale už to nezměřím a nespočítám :)

PHILCO PD 1367 ETBIS

PHILCO PD 1367 ETBIS

Ověřený zákazník MNOHO Roman

Zakoupeno v MNOHO

Velmi tichá,úsporná funguje skvěle , doporučuji.

ETA 2394 90001C

ETA 2394 90001C

Přidáno: 9. listopadu 2023

• To ukáže čas, mám ji teprve první den.
  • Určitě nedoporučuji montáž dvířek na myčku dle přiloženého návodu, který se má jen přiložit na dvířka a dle nákresu vyvrtat díry do dvířek.
  • Toto jsem udělal, a poté mě nemile překvapilo, že dvířka nejdou na myčku připevnit, protože záchytné šrouby jsou úplně mimo otvory v myčce, takže bylo nutné vše převrtat, tak aby to odpovídalo otvorům na myčce samotné.
  • Možná to byl jen chybný nákres vložený u mého kusu. Nicméně rozhodně doporučuji nejdříve přiložit přibalený nákres pro montáž dvířek k samotné myčce a zkontrolovat zda díry na nákresu skutečně odpovídají umístění otvorů na myčce.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 8. listopadu 2023

(naposledy upraveno 8. listopadu 2023)

Zakoupeno v MALL.CZ

• myje dobre
  • kosik na myci tabletu

Zatim mame mycku tyden, prestoze jsem vedela z recenzi, ze kosiky jsou slabe kvality, tak me prekvapilo, ze je to jeste horsi, nez 10 let stary a laciny Beko, ktery jsem nenavidela. Snazim se naucit na priborovou policku misto kosiku, ale zatim v tom nevidim zadnou vyhodu, skladani priboru trva dele a pokud se lzicka behem cyklu otoci, tak zustava mokra a kape to z ni dolu na ostatni nadobi. Ticha je prumerne, neni tissi nez to stare Beko. Mycku beru jako velmi prumernou, zbytecne se plati za znacku. Dno je plastove, u Bosh mycek bych cekala nerez. Manual je ve spanelstine a v polstine, tak jsem si moc nepocetla. Wifi ani nezkousim, mozna mi nekdo poradite, k cemu to je, ale ze bych zapinala mycku doma, kdyz budu na chalupe? Netusim. To bych si ale z bezpecnostnich duvodu netroufla zapinat mycku, kdyz nejsem doma. Nebo ze jsem tak moc unavena ze skladani nadobi do mycky, ze si pak sednu na gauc a zapnu to z dalky?

AEG FFB73717PW

AEG FFB73717PW

Ověřený zákazník Apollo Obr Josef

Zakoupeno v Apollo Obr

Zatím používám jen krátce.

Beko BDFN 36642 XC

Beko BDFN 36642 XC

Ověřený zákazník e-BEKO.cz David

Zakoupeno v e-BEKO.cz

• možnost nastavení výšky košů na nádobí
  • extra horní plato na příbory místo klasického košíku
  • automatické otevření dveří po ukončení programu mytí pro rychlejší odvlhčení nádobí
  • tichý provoz spotřebiče
  • zatím funguje skvěle, ještě nevyzkoušeny všechny programy, jen ty základní a nejčastěji užívané
  • 4. výrobek této značky v domácnosti (pračka, sušička, lednice, nová myčka - zatím vše O.K.
CANDY CI 3C7F0A

CANDY CI 3C7F0A

• nízká cena
  • nízká spotřeba energie
  • prodloužená záruka v ceně
  • prostornost myčky
  • nízká hlučnost
  • zatím nic

Ověřený zákazník Electro World Zbyněk

Zakoupeno v Electro World

• zatím mám krátce, takže se seznamuji se všemi funkcemi
Indesit DSFE 1B10

Indesit DSFE 1B10

Ověřený zákazník Electro World Mamtaťka

• Jednoduché ovládání
  • Nemá žádné zbytečné a nevyužitelné programy. Naštěstí je bez displeje a tak sepři každém použití nemusí debilně programovat ani v případě výpadku elektřiny znovu nastavovat.
  • Dokud se nevypne, nemám přehled v jakém stádiu se daný cyklus právě nachází - uvítal bych třeba tři diody, dle kterých bych viděl že je zdovna ve stádiu mytí, sušení a domyto.

Jednoduché ovládání a tím zákazníkovi nabídka jen funkcí, které skutečně potřebuje.

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

• Automaticke otvirani
  • Myje stejne jako jina Bosh, co jsme meli dosud
  • Nerezova za cenu bile
  • Plastova spodni vana (neprorezne kvuli zrnku soli)
  • Moznost pridat do Home Assitanta
  • Spodni suplik nema plastova kridelka (pojistka na lehke misky), ale ro je jen detail.

Paradni model. Meli jsme Bosh velmi podobnou 10 let. Tohle je jeji nastupce. Prakticky stejna, jen s automatickym otviranim, ktere je velmi chytre vymysleno. Dvirka jsou ve volnem stavu nahore otevrena cca 15cm a aby je clovek zavrel musi pretlacit pruzinu a silu zapadky. Jakmile mycka domyje, tak se jen odjisti zapadka dvirek a se samovahou otevrou zase na 15cm.

Zobrazuji 381 - 400 ze 500 recenzí 1...18 19 [ 20 ] 21 22...25